Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kuchnia w kształcie litery U – funkcjonalny układ kuchenny

Pinterest LinkedIn Tumblr

Czy kuchnia w kształcie litery U jest dobrym pomysłem? Jakie meble będą pasować do tego ustawienia? A może lepiej zdecydować się na inne ustawienie mebli? Czas na to, aby zaplanować wystrój całej kuchni. To zadanie wymaga nie lada skupienia.

Jakie meble wybrać? 

Kuchnia w kształcie litery U idealnie pasuje do prostokątnych pomieszczeń. Jakie meble wybrać do takiej kuchni? Do wyboru mamy te wykonane z litego drewna. Zaraz po ich zakupie nie można zapomnieć o właściwej impregnacji całego zestawu. Dzięki temu będzie można wydłużyć ich żywotność. A może zdecydować się na te meble, które wykonane są w całości z płyty MDF? Nieco tańsza propozycja, która również cechuje się wieloma dobrymi właściwościami technicznymi, nie wymagająca zbyt długiego czasu konserwacji. Podobnie jest ze sklejką, która także staje się coraz popularniejsze materiałem, jeżeli chodzi o dobre komplety kuchenne.

Elegancka kuchnia w kształcie litery U

Decydując się na tego typu ustawienie mebli, nie zapominajmy o estetyce. Na pewno korzystnie wpłynie to na nasze samopoczucie, jak również na chęć użytkowania tego pomieszczenia. Jeżeli ktoś docenia elegancję, to jak najbardziej można wybrać styl glamour. Pięknie prezentuje się klasyczna czerń na tle białych ścian. Jest to jeden z dostępnych przykładów, bowiem same ściany mogą zostać pomalowane na kolor czarny, a meble mogą być białe. Do tego można dodać ekskluzywne dodatki w kolorze złotym lub srebrnym, np. lampy, zegar, czy też inne, przydatne akcesoria w tym pomieszczeniu, idealnie pasujące do stylu glamour. 

Comments are closed.