Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble kuchenne na zamówienie – prosty sposób na idealną kuchnię

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zaprojektowanie funkcjonalnej kuchni nie jest już dzisiaj wyzwaniem – meble kuchenne na zamówienie pozwolą na wykorzystanie pełnego potencjału kuchni i stworzenie zabudowy dopasowanej do potrzeb. Meble takie pozwolą na dowolną zabudowę: zarówno nowoczesną, jak i w stylistyce retro czy skandynawskiej – możliwości jest naprawdę wiele!

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na zamówienie?

Szukając równowagi pomiędzy wysoką jakością, szerokim wyborem materiałów oraz możliwością zabudowy kuchni na wymiar, nie ma lepszej opcji niż meble kuchenne na zamówienie. Meble takie tworzone są od początku do końca zgodnie z oczekiwaniami klienta, sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i jako aneks. Meble kuchenne na zamówienie to ratunek dla właścicieli niewielkich kuchni – mówią pracownicy marki Rega Meble w Bielsku-Białej, która specjalizuje się w tworzeniu mebli kuchennych na wymiar. Dzięki takiej zabudowie, uda się wykorzystać każdy metr kwadratowy pomieszczenia i zabudować je pod sam sufit, uzyskując w ten sposób jeszcze więcej miejsca na przechowywanie garnków, produktów spożywczych czy zastawy stołowej. Atutem mebli kuchennych na wymiar jest także fakt, że klient może wybrać z praktycznie nieograniczonej puli kolorów, wzorów, dekoracji, ale też materiałów. Dzięki temu możliwe jest stworzenie niepowtarzalnej kuchni!

Meble kuchenne na zamówienie krok po kroku

Jak w praktyce wygląda stworzenie kuchni na zamówienie? Pierwszym krokiem są oględziny pomieszczenia i stworzenie kilku projektów, dopasowanych do potrzeb klienta. Na tym etapie decydujemy o tym, czy elementy takie jak lodówka czy zmywarka maja być zabudowane. Kolejno klient wybiera materiały: meble kuchenne mogą być tworzone z płyt meblowych laminowanych, ale również litego drewna, elementów ze sklejki. Fronty szafek mogą być lakierowane, akrylowe, laminowane czy foliowane – warto zapoznać się z odpornością tych materiałów na ścieranie.

 

 

Comments are closed.

lowysalon.com https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ ikotka.com