Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Znajdź idealny komplet garnków – jakie tworzywa wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jakość podawanych przez nas posiłków zależy zasadniczo od dwóch czynników. Pierwszy to jakość wykorzystywanych produktów, drugi – to nasze garnki. Chcąc podnieść wartość naszych dań pomyślmy o tym, aby znaleźć nowoczesny komplet garnków. Czym nowoczesne garnki różnią się od tych oferowanych dekadę temu? Jakie innowacje wprowadzili producenci?

Trwały komplet garnków, idealny do naszej kuchni

Jakie powinny być idealne garnki? Użytkownicy podkreślają przede wszystkim trwałość materiałów, ale i wagę – garnki nie mogą być zbyt ciężkie i trudne w codziennym użytkowaniu. Wiele osób zwraca uwagę na design i prezencję kompletów – współcześnie garnki mają nie tylko służyć w kuchni, ale też podnosić estetykę. Komplet garnków oferowany przez topowych producentów doskonale wpisuje się w te zagadnienia – nowoczesne garnki w sklepach takich jak gerlach.pl pozytywnie nas zaskoczą!

Nowoczesne garnki tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10 – tworzywo to doskonale sprawdza się w naszych kuchniach. Stal nierdzewna nie jest podatna na zarysowania, odkształcanie, korozję. Ciekawym elementem są dyski umieszczone w dnach garnków stalowych – pozwalają one na poprawienie cyrkulacji ciepłego powietrza wewnątrz garnka, a dodatkowo przyspieszają proces gotowania. Garnki stalowe mają również wbudowane lejki, cedzaki oraz wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. 

Komplet garnków dla każdego!

Komplet garnków, który znajdziemy w sklepach, może składa się z kilku lub kilkunastu elementów – mówią projektanci. Pamiętajmy, że każda pokrywka liczona jest jako osobny element. Warto wybrać komplet dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. W kompletach poza klasycznymi garnkami i rondelkami znajdziemy również garnki do gotowania na parze oraz patelnie z powłokami ceramicznymi, które pozwolą nam na znacznie zdrowsze smażenie. 

Comments are closed.