Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Parasol tarasowy boczny – nowoczesne rozwiązania blisko domu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nie ma potrzeby wyjeżdżania daleko za miasto, by skorzystać z pięknej pogody. Przydomowy taras może stać się idealnym miejscem wypoczynkowym, o ile zadbamy o jego aranżację. Na tarasie warto wykorzystać wygodne meble wypoczynkowe i elementy, które podniosą nasz komfort, takie jak parasol tarasowy boczny. Jak tworzone są dzisiaj parasole ogrodowe?

Jak wykorzystać parasol tarasowy boczny w nowoczesnej aranżacji?

Nowoczesny taras to miejsce spełniające wiele funkcji. To zarówno miejsce do relaksu, jak i przestrzeń odpowiednia do spotkań w gronie rodziny czy znajomych. Taras może być również miejscem zabaw dla dzieci. Podstawa na tarasie są meble dopasowane do naszych potrzeb. Mogą być to komplety wypoczynkowe, jak również zestawy jadalniane czy kawowe. By odpoczynek był komfortowy, warto zadbać o cień na tarasie – zapewni go parasol tarasowy boczny. Funkcjonalne parasole tarasowe to nie tylko praktyczne dodatki – to także elementy, które znacząco zmienią wygląd przestrzeni. Parasole ogrodowe tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia i ścieranie. Główna oś parasola wykonana jest z aluminium, na szczycie osi znajduje się czasza. Czasze tworzone są z tkanin technicznych pokrytych warstwą poliuretanu. To połączenie sprawia, że czasza chroni zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewaną mżawką.

Parasol tarasowy boczny łatwy w obsłudze

Parasol tarasowy boczny zaprojektowany został w taki sposób, by jego codzienne użytkowanie nie było problematyczne. Parasole posiadają wiele punktów regulacji, co pozwala na idealne ustawienie kąta padania cienia. Nowoczesny parasol tarasowy boczny uzupełniony jest o sprężyny naciągowe, których zadaniem jest utrzymywanie tkaniny czaszy w odpowiedniej pozycji. Parasol może zostać osadzony na klasycznej podstawie z kamienia lub podstawie z niewielkimi kółkami i hamulcem.

Comments are closed.

https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/ https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/ zobacz