Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jakie szafki kuchenne będą najlepsze?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tak dużo mówi się o materiałach z jakich powinny być wykonane szafki kuchenne. Jest to ważny czynnik, ale warto również pamiętać o takich rzeczach, jak kolorystyka. Funkcjonalność jest ważna, ale również należy wziąć pod uwagę stylistykę całego pomieszczenia, które będzie wpływać na nasze wrażenia estetyczne.

Białe i czarne szafki kuchenne

Biel i czerń to jedne z najbardziej uniwersalnych kolorów, które można z powodzeniem wykorzystać, jeżeli chodzi o aranżację kuchni. Zarówno w przypadku małych kuchni, jak również w tych dużych kuchniach. W małych kuchniach czerń warto zastosować z innymi odcieniami kolorystycznymi, aby móc nieco rozświetlić całe pomieszczenie. Może to być kolor…biały, dzięki czemu będzie można stworzyć bardzo ciekawe wzory geometryczne. Czarne meble w połączeniu z białymi ścianami lub na odwrót. Biel to kolor, który może występować samodzielnie lub – podobnie jak kolor czarny – w zestawieniu z innymi kolorami.

Ciekawe kolory do kuchni

Przy czym, biel i czerń to kolory na których mocno widać zabrudzenia. Na szczęście, do wyboru są również szafki kuchenne w innych odcieniach kolorystycznych. Wśród nich można wymienić jasną szarość, czy też pudrowy różowy. Dobrze będzie się prezentować butelkowa zieleń, czy też błękit morski. Słoneczna żółć w kuchni, czy też intensywny pomarańcz na pewno sprawi, że niejedna osoba z uśmiechem na ustach rozpocznie dzień. Klasyczny brąz to propozycja dla miłośników, którzy kochają styl tradycyjny. On także wciąż nie wyszedł z mody. 

Comments are closed.