Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Mała sofa ogrodowa w strefie wypoczynkowej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Niewielki ogród czy taras mogą stać się idealnym miejscem do relaksu w czasie wiosny i lata – przekonują projektanci i designerzy. Konieczne do aranżacji okażą się dopasowane do potrzeb meble. Mała sofa ogrodowa to element, który pozwoli na wykreowanie komfortowego kącika wypoczynkowego, z którego korzystać będą wszyscy domownicy.

Jak wykonana może być mała sofa ogrodowa?

Meble ogrodowe tworzone są dzisiaj z wielu interesujących materiałów – łączy je wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne, ciekawe wzornictw. Meble takie jak mała sofa ogrodowa mogą być wykonane np. z technorattanu. Technorattanowa mała sofa ogrodowa świetnie wpisze się w nowoczesne trendy, sprawdzi się też jako uzupełnienie przestrzeni w stylu skandynawskim czy loftowym. Meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – taka konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na działanie korozji. Okrycie sofy tworzy plecionka syntetyczna, której struktura nie wchłania brudu czy wilgoci. Mała sofa ogrodowa wykonana z technorattanu zachowa doskonały wygląd na wiele lat!

Mała sofa ogrodowa z naturalnego rattanu

Szukając inspiracji na piękny, klasyczny zakątek wypoczynkowy w ogrodzie, warto wykorzystać meble rattanowe. Klasyczne meble wykonane z naturalnego rattanu przyciągają wzrok i sprawiają, że przestrzeń nabiera niebanalnej estetyki. Meble rattanowe tworzy się z pnączy pozyskiwanych z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że produkcja mebli nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Meble rattanowe są ręcznie wyplatane, dzięki czemu każdy element zyskuje niepowtarzalnej formy. Meble z tego tworzywa powinny być chronione przed wilgocią. Wraz z końcem sezonu należy schować je w miejscu suchym i przewiewnym.

 

 

Comments are closed.

iemakessupper.com https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ eopia.pl