Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne kuchnie – zaaranżuj przestrzeń w sposób nietuzinkowy!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesne kuchnie przyciągają wzrok, cieszą oczy, pozwalają cieszyć się z każdej chwili w takim wnętrzu. Kuchnie takie łączą wysoką estetykę, funkcjonalność oraz trwałość – mówią projektanci. Nowoczesne kuchnie świetnie sprawdzą się zarówno jako klasyczna zabudowa wnętrza, jak i aneks w mniejszych mieszkaniach.

Jak projektowane są nowoczesne kuchnie?

Nowoczesne kuchnie kojarzone są z gładkimi, lśniącymi powierzchniami, markowymi akcesoriami oraz funkcjonalną zabudową. Kolekcje nowoczesnych mebli kuchennych projektowane są z dużą precyzją oraz z uwzględnieniem potrzeb użytkowników. Wykorzystywane materiały to przede wszystkim płyty meblowe laminowane i lakierowane – posiadają one wysoką odporność na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci czy pary wodnej. Atutem jest również fakt, że ich utrzymanie w czystości nie sprawia problemów. Nowoczesne komplety kuchenne zaskoczą ilością elementów – znaleźć w nich można szafki, regały, słupki, kosze cargo, witryny wiszące. Niezwykle ważnym zagadnieniem są również meble pod zabudowę sprzętów AGD. Dzięki nim możliwe jest zachowanie spójnej zabudowy, co przekłada się na odbiór wnętrza. Nowoczesne kuchnie projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami – nierzadko brak w nich klasycznych uchwytów. Zamiast nich stosowane są systemy „push to open”.

Nowoczesne kuchnie z funkcjonalnymi wyspami

Nowoczesne kuchnie są chętnie uzupełniane o wyspy – wyspa może służyć przede wszystkim jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania garnków i patelni, ale też jako przestrzeń robocza. Zestawiając wyspę oraz kilka wysokich stołków, w prosty sposób uzyskamy przestrzeń odpowiednią do podawania kawy czy śniadania dla domowników. Na wyspie możliwe jest też umieszczenie płyty grzewczej.

 

 

Comments are closed.

zobacz wiecje diopieknanr5.pl skf.org