Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne szafy na wymiar

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zastanawiając się, jak stworzyć przytulne i praktyczne wnętrze, warto sięgnąć po nowoczesne metody zabudowy. Szafy na wymiar to jedna z chętniej wykorzystywanych opcji, która sprawdza się zarówno w przedpokojach, sypialniach, gabinetach czy pokojach dziecięcych. Nowoczesne szafy na wymiar całkowicie zmienią odbiór przestrzeni i pozwolą cieszyć się niebanalnym wystrojem wnętrza.

Szafy na wymiar – prosty sposób na porządek i ład

Szafy to meble kojarzone przede wszystkim z przechowywaniem ubrań wierzchnich, ale też dodatków, butów. Klasyczne szafy posiadają długi drążek, czasami również dodatkową półkę. Dla wielu osób taki mebel to zdecydowanie za mało. Decydując się na szafy na wymiar, mamy możliwość zaprojektowania szafy od początku do końca – mówią pracownicy firmy Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf na zamówienie. Szafy takie mogą być idealnie dopasowane do już istniejącej aranżacji lub też być autorskim pomysłem klienta. Nieograniczone możliwości wyboru materiałów i akcesoriów sprawiają, że szafy na wymiar są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych.

Jak powstają szafy na wymiar?

Szafy na wymiar projektowane są od początku do końca zgodnie z wytycznymi zamawiającego. Oznacza to, że klient decyduje o tym, czy szafa ma być wykonana z płyt meblowych laminowanych czy z litego drewna, jak wyglądać ma wnętrze szafy, czy szafa ma posiadać zintegrowane oświetlenie. Pierwszym krokiem jest oczywiście wymierzenie miejsca, gdzie szafa ma stanąć – na tej podstawie tworzone są wymiary szafy. Klient wybiera nie tylko materiały budulcowe, ale też akcesoria wewnętrzne. Możliwe jest również wykorzystanie luster, które podniosą estetykę mebla, dadzą też możliwość na kontrolowanie wyglądu. Po akceptacji projektu do pracy przystępują stolarze. Części szafy transportowane są pod wskazany adres, by móc szafę zmontować.

 

 

Comments are closed.

7group.com https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ lun.pl